Obrazové ohlédnutí za podzimními akcemi 2003

Podzim 2003 byl opět nabitý kongresy, sněmy a výstavami. Věříme, že drobné připomenutí naší účasti je tou nejlepší pozvánkou na akce konané v příštím roce.

19. až 21. října proběhl v Českých Budějovicích 6. kongres českých a slovenských osteologů. Součástí tohoto kongresu byla i prezentace firem. Seznámili jsme Vás s předním světovým výrobcem kostních denzitometrů, francouzskou firmou MEDILINK. Předvedli jsme ultrazvukový denzitometr Osteospace a periferní DXA denzitometr Osteoview. Formou obrazové prezentace jste měli možnost proniknout do budoucnosti kostní denzitometrie, představované 2D DXA denzitometrem Osteocore III.

Podzimní stomatologické akce vyvrcholily výstavou Pragodent, která se konala ve dnech 23. až 25. října v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti. Největším magnetem naší expozice ve střední hale Průmyslového paláce byl panoramatický rentgen Planmeca ProMax s unikátní, počítačem řízenou zobrazovací geometrií.

Pragodent 2003

 

11. ročník veletrhu MEFA v Brně se konal ve dnech 4. až 7. listopadu. Kromě již klasických našich exponátů, jakými jsou například negatoskopy ELLA, dentální rentgenové přístroje Planmeca (intraorální i panoramatické), dozimetrické přístroje Radcal či ochranné zástěry Radprom naší vlastní výroby, jsme prezentovali kostní denzitometry Medilink, v Brně poprvé. Představili jsme i dvě novinky na našem trhu, lehký přenosný vysokofrekvenční rentgenový přístroj pro veterinární i humání medicínu firmy Medical Ekonet a digitální zobrazovací systém firmy Orex.

Mefa 2003 Intraorální rentgen Planmeca Intra Panoramatický rentgen Planmeca Proline Negatoskop Ella

 

Naši novinku, přenosný vysokofrekvenční rentgenový přístroj vážící pouze 8,6 kg, viděli ve dnech 14. až 16. listopadu také účastníci XII. sněmu Komory veterinárních lékařů ČR a navazující XI. výroční konference České asociace veterinárních lékařů malých zvířat v Hradci Králové.

Těšíme se na příští setkání s Vámi!

 
(C) VMK-RTG 2014. Tuto webovou stránku pro Vás připravil a udržuje sbor firemních webmistrů.

Úvodní stránka

Panoramatický rentgen Planmeca ProMax Držáčky Hawe RTG filmy pro intraorální snímkování Ochranné pomůcky Radprom Chemikálie pro vyvolávání rtg snímků