Pragodent 2002

Výstava samotná sice již proběhla, a to ve dnech 7. - 9. listopadu 2002, zde však máte možnost seznámit se nejen s podobou našeho stánku, ale především s tím nejzajímavějším z vystavených exponátů.

VRS-R, zařízení pro ruční vyvolávání intraorálních snímků bez temné komory, byl netradičně vystaven i s rukávky, které zajišťují dokonalou světlotěsnost během vkládání filmů.

Operační světla Cacan naplňují myšlenku, že dobře vidět není luxus, ale nutnost. Jejich homogenní světelné pole s vysokým jasem je nepostradatelné tam, kde jsou nežádoucí stíny vrhané nástroji či rukama operatéra.

Planmeca IntraIntraorální rentgeny Planmeca jsou tradiční součástí našich expozic nejen na Pragodentu, tentokrát byla k vidění česká premiéra nejmodernejšího intraorálního rentgenu Planmeca Intra, prvního na trhu s volitelnou hodnotou anodového proudu (mA).
Představili jsme jej v kombinaci s digitálním senzorem Dixi 2 s unikátním rozlišením 26 párů čar/mm a známým softwarem DIMAX, který se přes léto naučil komunikovat česky.

Dentální rentgeny Planmeca ProMax Vyvolávací automat Dürr XR04
Cawomat 2000
Planmeca Intra Planmeca Proline Negatoskopy Ella

Z nabídky panoramatických rentgenů upoutal kromě již klasického Planmeca PM 2002 EC také nejvetší hit letošního světového dentálního trhu, oceněný Grand Prix Pragomedica 2002, Planmeca ProMax se svými neomezenými zobrazovacími možnostmi. Poprvé je u panoramatického rentgenu zobrazovací geometrie vytvářena softwarově, nikoliv mechanicky.
Chybět samozřejmě nemohly ani vyvolávací automaty Cawomat 2000 pro panoramatické RTG snímky a malý Dürr XR04 pro snímky intraorální.

Vyvolávací chemikálie RTG filmy

Součástí sortimentu nabízeného na stánku s tradiční 5% výstavní slevou byly RTG filmy pro intraorální snímkování, chemikálie pro ruční i strojové zpracování, svorky, světla a další drobné vybavení do temné komory, držáčky Hawe k usnadnění polohování filmu v ústech pacienta, archivační obálky a popisovače na RTG snímky, negatoskopy Ella, spojující vytříbený design se špičkovými užitnými vlastnostmi, stínící ochranné pomůcky Radprom a v neposlední řadě i odborná literatura týkající se dentální radiologie.

Těšíme se na shledanou na příštím ročníku!

Pragomedica 2003
MEFA 2002
Pragomedica 2002

 
(C) VMK-RTG 2014. Tuto webovou stránku pro Vás připravil a udržuje sbor firemních webmistrů.

Úvodní stránka