Vybavení temné komory pro stomatologii

Světlo do temné komory OL-11

světlo do temné komory OL-11 dual

Malé svítidlo vhodné pro lokální osvětlení, například pro vkládání filmu do vyvolávacího automatu. Určeno pro zpracování modrocitlivých i zelenocitlivých filmů. Světelný zdroj je osazen žlutě i červeně emitujícími diodami, přepínání vypínačem.
Pouzdro je z plastické hmoty (velikost 95 x 65 x 35 mm), s vestavěným zdrojem a vypínačem. Napájecí napětí 230 V. Připevnění na zeď nebo jinou podložku, světlo lze natočit do potřebné polohy.

Světlo do temné komory OL-31

světlo do temné komory OL-31 universal

Středně velké světlo vhodné pro osvětlení temné komory. Určeno pro zpracování modrocitlivých i zelenocitlivých filmů. Světelný zdroj je osazen elektroluminiscenčními diodami emitujícími červené světlo.
Pouzdro je kovové (velikost 280 x 75 x 50 mm), s vestavěným zdrojem a vypínačem. Povrchová úprava zajišťuje odolnost proti mechanickému poškození a vlhkosti. Napájecí napětí 230 V. Připevnění na zeď nebo jinou podložku, světlo lze natočit do potřebné polohy.

Všechna světla typové řady OL mají nízkou spotřebu elektrické energie a neměnné spektrální složení vyzařovaného světla.

 

svorka
Nerezová, pro ruční vyvolávání intraorálních filmů.

žebříček
Nerezový, pro ruční vyvolávání až 10 intraorálních filmů.

Digitální teploměr do temné komory

 

digitální teploměr GTH 175

Při měření teploty vývojky je vyžadována přesnost teploměru lepší než 0,2 °C. Přesnost tohoto teploměru je 0,1 °C, snímač je pevně připojen k přístroji.

Vyvolávací automaty


(C) VMK-RTG 2014. Tuto webovou stránku pro Vás připravil a udržuje sbor firemních webmistrů.

Úvodní stránka