Planmeca Compact Planmeca Intra Planmeca ProMax

Vybavení a služby pro stomatologická pracoviště


 

Zaslat poptávku

Radiační ochrana pro stomatology
odborná příprava fyzických osob zajišťujících radiační ochranu
registranta podle nového atomového zákona
příští termín kurzu 20. září 2019
Radiation Protection 91
požadavky evropské komise na radiologická zařízení

 

Jsme autorizovaným zástupcem PLANMECA již od roku 1994.

Za dobu našeho působení jsme získali mnoho zkušeností s provozem stomatologických praxí a protože se nároky na technologické vybavení, ergonomii práce a pohodlí pacienta neustále zvyšují, připravili jsme pro Vás komplexní nabídku vybavení pro stomatologické ordinace, která vychází nejen z Vašich představ, ale i přání Vašich pacientů.

Věříme, že cílem každého lékaře je zařídit si moderní a dobře fungující dentální praxi na mnoho let. K tomu je potřeba nejen kvalitní vybavení, ale i spolehlivý partner, který umí poskytnout také kvalitní služby. Proto se snažíme klasické vztahy povýšit na partnerství, ve kterém Vám nabídneme komplexní nadstandardní služby, které začínají vyjasněním Vašich potřeb a požadavků, pokračují návrhem řešení pro konkrétní pracoviště a končí jeho realizací a předáním funkčního zařízení spolu se zaškolením obsluhy.

Součástí našich služeb je okamžitý a kvalifikovaný servis veškeré techniky, ale i služby spojené s administrativou a jednáním s příslušnými úřady, přejímací zkoušky a zkoušky dlouhodobé stability RTG, poradenství a školení v oblasti legislativy spojené s RTG zářením včetně odborné přípravy osob zajišťujících radiační ochranu, konzultace a školení v oblasti RTG zobrazení a další...

 

(C) VMK-RTG 2019. Tuto webovou stránku pro Vás připravil a udržuje sbor firemních webmistrů.

Úvodní stránka

NAVRCHOLU.cz