Planmeca Compact Planmeca Intra Planmeca ProMax

Vybavení a služby pro stomatologická pracoviště


 

Zaslat poptávku

Radiační ochrana pro stomatology
odborná příprava fyzických osob zajišťujících radiační ochranu
registranta podle nového atomového zákona
kurz 18. září 2020 - probíhá přihlašování

 

Jsme autorizovaným zástupcem PLANMECA již od roku 1994.

Za dobu našeho působení jsme získali mnoho zkušeností s provozem stomatologických praxí a protože se nároky na technologické vybavení, ergonomii práce a pohodlí pacienta neustále zvyšují, připravili jsme pro Vás komplexní nabídku vybavení pro stomatologické ordinace, která vychází nejen z Vašich představ, ale i přání Vašich pacientů.

Věříme, že cílem každého lékaře je zařídit si moderní a dobře fungující dentální praxi na mnoho let. K tomu je potřeba nejen kvalitní vybavení, ale i spolehlivý partner, který umí poskytnout také kvalitní služby. Proto se snažíme klasické vztahy povýšit na partnerství, ve kterém Vám nabídneme komplexní nadstandardní služby, které začínají vyjasněním Vašich potřeb a požadavků, pokračují návrhem řešení pro konkrétní pracoviště a končí jeho realizací a předáním funkčního zařízení spolu se zaškolením obsluhy.

Součástí našich služeb je okamžitý a kvalifikovaný servis veškeré techniky, ale i služby spojené s administrativou a jednáním s příslušnými úřady, přejímací zkoušky a zkoušky dlouhodobé stability RTG, poradenství a školení v oblasti legislativy spojené s RTG zářením včetně odborné přípravy osob zajišťujících radiační ochranu, konzultace a školení v oblasti RTG zobrazení a další...

 

(C) VMK-RTG 2020. Tuto webovou stránku pro Vás připravil a udržuje sbor firemních webmistrů.

Úvodní stránka

NAVRCHOLU.cz