Přenosné bateriové rentgenové přístroje POSKOM

Přenosné rtg přístroje Poskom řady meX+BT přinášejí osvobození od elektrické sítě, což oceníte zejména při práci v terénu. Již není třeba hledat zásuvku, natahovat prodlužovačku a hlídat napájecí kabel. Jejich napájení je hybridní, mohou pracovat jak na vestavěné baterie, tak i připojené k elektrické síti.

Li-pol baterie mají kapacitu až 650 expozic na jedno nabití, k úsporám energie přispívá mimo jiné automatický režim spánku při nečinnosti. Maximální doba dobíjení je 3-5 hodin. Součástí přístrojů je nabíječka, praktický transportní kufřík a dvoustupňové expoziční tlačítko.

Všechny typy mají vysoce výkonný LED kolimátor s duálním laserem indikujícím expoziční vzdálenost. Mohou být vybaveny rozhraním pro bezdrátovou synchronizaci expozice s flat panelem, jsou tedy připraveny pro přímou digitalizaci zobrazení.

Bateriový rentgen Poskom meX+20BT litebateriový rentgen Poskom meX+20BT lite

Vysoce kompaktní a lehký vysokofrekvenční rentgen. Výkon generátoru je 1,6 kW, volitelný rozsah napětí 50 až 90 kV. Rentgenka se stacionární anodou má velikost ohniska 1,2 mm. Membránový ovládací panel s digitálním displejem a paměť pro uložení 15 přednastavených expozičních parametrů. Hmotnost 7,2 kg.

Rentgen PXM-20BTbateriový rentgen Poskom meX+20BT

Kompaktní vysokofrekvenční rentgen s bateriovým napájením. Výkon generátoru je 1,6 kW, rozsah napětí 40 až 100 kV volitelný po 1 kV, rozsah el. množství 0,4 až 100 mAs. Rentgenka se stacionární anodou, ohnisko 1,2 mm. Membránový ovládací panel s digitálním displejem a paměť pro uložení 15 přednastavených expozičních parametrů. Hmotnost včetně baterie 11,2 kg.

 

Rentgen PXM-40BTbateriový rentgen Poskom meX+40BT

Výkonný vysokofrekvenční rentgen s bateriovým napájením. Výkon generátoru je 2,4 kW, rozsah napětí 40 až 100 kV volitelný po 1 kV, rozsah el. množství 0,4 až 100 mAs. Rentgenka se stacionární anodou, ohnisko 1,2 mm. Membránový ovládací panel s digitálním displejem a paměť pro uložení 21 přednastavených expozičních parametrů. Hmotnost včetně baterie 14,2 kg.

 

Veterinární RTG přístroje


(C) VMK-RTG 2016. Tuto webovou stránku pro Vás připravil a udržuje sbor firemních webmistrů.

Úvodní stránka

NAVRCHOLU.cz