Jsme autorizovaným zástupcem firmy Planmeca v ČR.
Dovoz, instalace, servis, měření. V.M.K. spol. s r.o.
Již od roku 1994.

Panoramatický rentgen Planmeca ProOne

Panoramatický rentgen Planmeca ProOneNejnovější, plně digitální panoramatický zubní rentgen Planmeca ProOne spojuje jednoduchou eleganci s mimořádnými zobrazovacími možnostmi.

Polohování pacienta

Boční přístup pacienta a jeho otevřené polohování téměř vylučují chybu v polohování, jednu z nejčastějších příčin nepodařených snímků. Systém tří na sebe kolmých laserových paprsků zajišťuje přesnou polohu určených anatomických bodů. Expozice může být prováděna jak u stojících pacientů, tak i u sedících, například na invalidním vozíku nebo nemocničním lůžku se zdviženou zádovou opěrkou.

ProOne umožňuje volbu takových expozičních parametrů, aby byla dosažena co nejnižší dávka u všech typů pacientů i projekcí. Vysoká přesnost zobrazení je dosažena zobrazovací geometrií, která vychází z podrobných studií o velikosti i tvaru čelisti. Podle anatomie pacienta lze vybrat z 9 možností, aby ostře zobrazená vrstva kopírovala co nejpřesněji velikost i tvar jeho čelisti.

Planmeca ProOne s pacientemZobrazovací možnosti

Kromě standardních programů (dospělý, dětský, dutiny, čelistní klouby) se pro specifické diagnostické požadavky nabízí volitelný balíček speciálních expozičních programů. Interproximální program je vhodný pro zjišťování mezizubních kazů, zuby se na snímku nepřekrývají. Pro implantologii je vhodný program s úpravou ortogonálnosti, rentgenový svazek je vždy kolmý k čelisti. Bitewing program poskytuje stejnou informaci jako intraorální bitewing projekce, avšak při jedné expozici, s nižší dávkou záření a s užitečným zvětšením. Cross-section program umožňuje příčné zobrazení čelistních kloubů a čelisti v molární a premolární oblasti.

Planmeca ProOne detektorOvládání

Barevný dotykový displej s grafickým uživatelským rozhraním zobrazuje veškeré potřebné informace a obsluha rentgenu se může soustředit na polohování pacienta a komunikaci s ním. Digitální dynamické řízení expozice (DEC) zajišťuje optimální expozici pro každého pacienta.

Software

Digitální Planmeca ProOne se dodává se zobrazovacím softwarem Planmeca Romexis. Program obsahuje všechny standardní nástroje pro úpravu snímků, měření, exportu a tisku. Planmeca Romexis software lze dovybavit modulem pro plnou DICOM kompatibilitu, díky čemuž lze rentgen v prostředí nemocnice nebo polikliniky snadno připojit k centrálnímu PACS archivu.

 

 
  KL 17201 katalogový list - Planmeca ProOne

 

Zaslat poptávku

 


(C) VMK-RTG 2014. Tuto webovou stránku pro Vás připravil a udržuje sbor firemních webmistrů.

Úvodní stránka

NAVRCHOLU.cz