Intraorální kamery

Digitální intraorální kamera Planmeca Intracam

Již 12 let jsme autorizovaným zástupcem firmy Planmeca v ČR. Dovoz, instalace, servis. V.M.K. spol. s r.o.

Planmeca Intracam je lehká a snadno ovladatelná. Ostření v rozsahu od 6 mm do nekonečna je ovladatelné jedním prstem bez nutnosti změny úchopu či jiné náročné manipulace s kamerou. Objektiv s extrémní hloubkou ostrosti navíc omezuje nutnost neustálého zaostřování během vyšetření. V kombinaci s CCD senzorem s vysokým rozlišením pak poskytuje nanejvýš ostrý a barevně věrný obraz - soustava čoček eliminuje geometrické i chromatické zkreslení. Automatická korekce expozice tlumí oslnění při snímání bílých ploch a rychlých přechodech. Čtyřbodový, snadno vyměnitelný zdroj světla umístěný přímo u objektivu zajišťuje optimální osvětlení snímaných objektů.
Hladký povrch z nerezové oceli usnadňuje čištění a dezinfekci, alternativou jsou plastové kryty na jedno použití, které neovlivňují kvalitu obrazu.

Intracam je vynikajícím nástrojem pro určení diagnózy slizničních nálezů, dokumentaci a motivaci ošetření.

Digitální výstup umožňuje snadné zpracování obrazu a jeho uložení v paměti počítače spolu s dalšími záznamy o pacientovi, včetně například snímků z digitálního zobrazovacího systému Planmeca Dixi3 pro intraorální snímkování, nebo z panoramatického rentgenu Planmeca ProMax Digital.

 
Digitální intraorální kamera Owandy Real Hi-T

Kvalitní obraz, snadné ovládání, příznivá cena, to jsou hlavní přednosti intraorální kamery Real Hi-T. Možnost volby ze 2 provedení, buď se samostatnou základnou, nebo se základnou zabudovanou přímo v počítači. Kabel spojující tělo kamery se základnou může mít délku až 10 m. Obraz je digitalizován přímo v těle kamery, proto kabel nevede optická vlákna a je tak odolnější vůči poškození.

1/4" Sony CCD senzor • PAL/NTSC video standard • 5 bílých LED světelných zdrojů • rozměry těla 212 x 22 x 11,5 mm • hmotnost 80 g • ostření od 3 mm do nekonečna • nožní ovládání zmrazení obrazu

Kamera Real Hi-T


(C) VMK-RTG 2014. Tuto webovou stránku pro Vás připravil a udržuje sbor firemních webmistrů.

Úvodní stránka