iCR 3600SF - počítačová radiografie (CR)

Velmi kompaktní přenosný systém pro počítačovou radiografii americké firmy iCRco s vysokou průchodností, vhodný především pro rtg snímkování zvířat v terénu.

Do stáje pouze s kazetou!

Použití nepřímé digitalizace pro snímkování v terénu má oproti flat panel detektorům jednu podstatnou výhodu: Čtečka, jediná část vyžadující napájení a obsahující veškerou elektroniku, může zůstat v autě. Vaše investice je tak chráněna před nečistotami a povětrnostními vlivy a před rizikem poškození snímkovaným zvířetem.

Vlastní kazety, vyrobené z hliníku a uhlíkových kompozitů, jsou mechanicky velmi odolné a manipulace s nimi je jednoduchá, stejně jako s kazetami filmovými. Přirozeně též nevyžadují napájení, takže není třeba ke zvířeti natahovat žádné kabely.

Stejně jako iCR 3600 je systém iCR 3600SF postaven na technologii True Flat Scan Path, která zamezuje mechanickému namáhání paměťové fólie a tím výrazně prodlužuje její životnost ve srovnání s konkurenčními systémy nepřímé digitalizace.

Formáty kazet

Systém pracuje se dvěma formáty kazet 24×30 cm (10"×12") a 18×24 cm (8"×10").

Rozlišení

Model iCR 3600 pracuje se standardním rozlišením 155 µm (cca 3,2 lp/mm) a vysokým rozlišením 100 µm (> 4 lp/mm) pro všechny formáty kazet. A/D převodník 16 bitů (65 536 stupňů šedi) v obou režimech.

Rozměry čtečky

88 cm šířka × 46 cm výška × 26 cm hloubka, hmotnost 19 kg. Přenášení zvládne jedna průměrně zdatná osoba.

 

iCRco logo

 


(C) VMK-RTG 2014. Tuto webovou stránku pro Vás připravil a udržuje sbor firemních webmistrů.

Úvodní stránka

NAVRCHOLU.cz