Pojízdné rentgeny s C-ramenem IMD Radius

C-rameno Radius HRPKompaktní přístroje s nízkou hmotností, snadno ovladatelné. Vhodné pro operační sály, chirurgii, ortopedii, v digitální verzi (Radius HRP) pro DSA, vaskulární vyšetření, kardiologii.


 

Standardní výbava všech modelů: nožní spínač pro skiaskopii, ruční expoziční tlačítko pro skiagrafii, držák kazet 24 × 30 cm, motorizovaný kolimátor s klasickou i irisovou clonou, sterilní krycí roušky, vozík pro monitor.

Radius S - R

Základní model se stacionární nebo rotační anodou, vybavený TV zesilovačem obrazu s automatickým řízením kontrastu. Ovládací panel se dvěma LCD displeji, funkce zmrazení posledního obrazu na monitoru.

Volitelné vybavení: digitální paměť na 32 nebo 64 snímků + druhý monitor, 18" monochromatické LCD monitory namísto klasických CRT, laserové zaměřování, termotiskárna.

Radius DFG

Model s digitálním zpracováním obrazu. Kontinuální a pulzní skiaskopie, 1-snímkový režim. Skiagrafie.

Rozlišení 576 × 576 bodů, 10-bitový A/D převodník, 2 CRT monitory. Digitální potlačení šumu, horizontální překlápění obrazu, inverzní zobrazení, úprava jasu a kontrastu, nastavitelná úroveň zvýraznění hran, 2× digitální zoom. Možnost zobrazit 1, 4 nebo 16 políček na 1 monitoru, záznamu a přehrání obrazové smyčky, vkládání textu do obrazu. Paměť RAM pro 192 políček záznamu.

Volitelné vybavení: 18 GB pevný disk pro 48 tisíc políček záznamu, DICOM 3 modul s Ethernet, paralelním a USB rozhraním a CD vypalovačkou, VCR pro záznam na videokazety, monochromatické LCD monitory namísto CRT.

Radius HRP

Špičkový model pro angiografii a DSA. Kontinuální a pulzní skiaskopie, 1-snímkový režim. Skiaskopie s vysokým kontrastem, digitální subtrakce v reálném čase. Skiagrafie.

Rozlišení 1024 × 1024 nebo 512 × 512 bodů, snímací frekvence až 25 políček za sekundu, 10-bitový A/D převodník, dvojice 18" (volitelně 21") monochromatických LCD monitorů. 512 MB RAM a 35 GB pevný disk pro záznam obrazu, sériové a Ethernet rozhraní, disketová jednotka, CD vypalovačka, klávesnice, myš.

Digitální filtry pro potlačení šumu, překlápění obrazu podle horizontální i vertikální osy, otáčení obrazu po stupních, inverzní zobrazení. Programovatelné nastavení úpravy jasu, kontrastu a gama křivky, nastavitelná úroveň zvýraznění hran. Anatomické programy. Rozsáhlé možnosti úprav obrazu při přehrávání, vkládání poznámek, měření vzdáleností a úhlů.

DICOM 3 modul (Storage, Worklist, Media Interchange) ve standardní výbavě, volitelné rozhraní DICOM Print.

Automatický dávkovač kontrastní látky, volitelný balíček kardiologických programů.

 


(C) VMK-RTG 2014. Tuto webovou stránku pro Vás připravil a udržuje sbor firemních webmistrů.

Úvodní stránka

NAVRCHOLU.cz